درباره ما

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب فیلومیا


تمامی محتواهای ارایه شده در فیلومیا در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
محتواهای موجود در سرویس فیلومیا در دو دسته محتواهای رایگان و اشتراکی دسته بندی می شوند.
برای دسترسی به محتوای رایگان کافیست فقط در فیلومیا ثبت نام نمایید. شما میتوانید برای دسترسی به کلیه محتواها اقدام به خرید اشتراک نمایید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به همه ی محتواهای فیلومیا می باشد.
فیلومیا در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
دریافت اشتراک فیلومیا هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده بصورت آنلاین مشاهده کنید.
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
با عضویت و خرید اشتراک و نصب اپلیکشن فیلومیا میتوانید هر کجا که هستید به آرشیوی از جدیدترین فیلم ها ، سریال ها و  انیمیشن دوبله شده و زبان اصلی در ژانرهای مختلف دسترسی پیدا کرده و به تماشای آنها بپردازید ، در فیلومیا نگران سرعت پایین اینترنتت نباشید، فیلومیا بر اساس سرعت اینترنت شما بصورت خودکتار تنظیم خواهد شد و با بهترین کیفیت و سرعت به تماشای فیلم ، سریال های مورد علاقه خود بپردازید